Architektūros fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Architektūros fakultete, Dizaino katedroje vizituoja profesorius Ahmed Aboutajeddine iš Maroko

2017-05-08
Profesoriaus Ahmed Aboutajeddine iš Fes Sidi Mohamed Ben Abdellah universiteto (angl. University of Sidi Mohamed Ben Abdellah, Fes, (Morocco)) su paskaitų dėstymo vizitu nuo 2017-05-02 lankosi VGTU Architektūros fakulteto Dizaino katedroje. Susitikimo metu su fakulteto vadovybe diskutuoti partnerystės tarp universitetų klausimai, aptarti studijų ypatumai.
Katedros studentams prof. skaitė paskaitas „Dizaino mąstysenos ugdymo“ (angl. Design thinking) tema. Pramoninio dizaino plėtotės kontekste dėstyti produkto dizaino, procesų vadybos klausimai. Kūrybinėse dirbtuvėse analizuoti praktiniai pavyzdžiai.

Po vizito: "... I really appreciated your kindness and the time you devoted to show me your university facilities, activities and also the Vilnius richness in design and creativity, I’m really grateful to each of you... I’m convinced that we have all ingredients now to build a long-lasting and fruitful collaboration in the field of design/engineering design".

Kelios vizito akimirkos:

• Jolanta Jundienė