Architektūros fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Architektūros fakultete nauja studijų programa!

Architektūros fakultete nauja studijų programa!

2017-04-28
Architektūros fakultete nauja studijų programa!
Studijų kokybės vertinimo centras 2017-03-22 pažyma Nr. SV2-12 akreditavo VGTUArchitektūros fakulteto Dizaino katedros naują II studijų pakopos programą Pramoninis dizainas“, kurią nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. Dizaino katedra pradės įgyvendinti. Čia laukiamas gabūs inžinerinio mąstymo ir meną mėgstantis jaunimas.
LR vyriausybėje pristatant jaunųjų profesionalų programą „Kurk Lietuvai“ pozityviai įvertinta tarp kryptinių studijų VGTU plėtros tendencija pabrėžiant, kad „[....] nauja studijų programa aktuali politiniame ir pramoniniame plėtros kontekstuose bei atitinkanti tarptautinės rinkos tendencijas“.

Su studijų programos Pramoninis dizainas“ duomenimis galima susipažinti detaliau ČIA.