GERAS apdovanojimai 2018

2018-02-07
GERAS apdovanojimai 2018
Vasario 15 dieną, 19.00 valandą visi VGTU Architektūros fakulteto studentai, dėstytojai bei architektūros ir dizaino mylėtojai yra kviečiami į kasmetinius 'GERAS' apdovanojimus. Šį jaukų vakarą praleisime kartu su kokybiška architektūra bei muzika, pasidžiaugsime mūsų talentingųjų studentų geriausiais darbais.

„GERAS“ — tai renginys, kuriame išaiškėja geriausieji skirtingų fakulteto katedrų kursiniai darbai. Vertinimo komisija, sudaryta iš VGTU Architektūros fakulteto dėstytojų, geriausius darbus renka iš Architektūros ir Pramonės gaminių dizaino bakalauro ir magistrantūros studentų paruoštų kursinių projektų.Tai vakaras, į kurį kviečiami visi norintys pamatyti geriausius architektūros fakulteto studentų darbus bei kartu su jais pasidžiaugti!
Renginį organizuoja VGTU Architektūros fakultetas, VGTU Studentų atstovybė bei Architektūros Studentų Klubas.

Vasario 15 d., 19.00 val.
VGTU Architektūros fakultetas, 4.3a auditorija,
Trakų g. 1