Architektūros fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija „INTEREG-V“ projekto dalyvių susitikimas Alytuje

„INTEREG-V“ projekto dalyvių susitikimas Alytuje

2017-11-09
„INTEREG-V“ projekto dalyvių susitikimas Alytuje
Šį trečiadienį, lapkričio 8 dieną, įvyko prasmingas „INTEREG-V“ projekto dalyvių susitikimas Alytuje. VGTU atstovavo Mechanikos fakulteto prodekanas doc. Gintas Viselga ir Architektūros fakulteto Dizaino katedros vedėjas doc. Jonas Jakaitis bei trečio ir ketvirto kurso studentai. VGTU Dizaino katedros studentų įtraukimas, sprendžiant daiktinės aplinkos taikomojo meno dizaino formantavimo bei inžinerinių sprendinmų harmonizavimo problemos taps ateinančių metų studentų kursinių jbei baigiamųjų darbų objektais.
Alytaus konsultacinio verslo centro direktorės Algimantos Ščiglinskienės kaip projekto vadovės organizuotame susitikime dalyvavao UAB „Lankava“ gen. dir. Mantas Karalius, VšĮ „Kepyklos gatvės prekybos ir paslaugų miestelio“ direktorius Rimas Švedkauskas, Alytaus miesto savivaldybės vyriausiasis architektas Mindaugas Matažinskas, Aytaus kolegijos regioninio technologijų centro inžinerijos katedros vedėjas Gintautas Stonys su studentais, UAB „Jundos stalių gaminiai“ direktorius Gediminas Jegelevičius bei kitų įmonių atstovai. Susitikimo pabaigą vainikavo prasmingas susitikimas identifikuojant viešųjų erdvių formavimo problemas, su Alytaus miesto meru Vytautu Grigaravičiumi.