Architektūros fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Jerry Yudelson atvira paskaita „TVARAUS VYSTYMOSI ATEITIS“

Jerry Yudelson atvira paskaita „TVARAUS VYSTYMOSI ATEITIS“

2017-11-13
Jerry Yudelson atvira paskaita „TVARAUS VYSTYMOSI ATEITIS“
Lietuvos žaliųjų pastatų taryba kviečia dalyvauti lapkričio 15 d. vyksiančioje Jerry Yudelson atviroje paskaitoje „TVARAUS VYSTYMOSI ATEITIS“ VGTU Architektūros fakultete.

Paskaitą vesiantis Jerry Yundelson yra vienas garsiausių tvaraus vystymosi ekspertų pasaulyje, dar vadinamas „žaliųjų pastatų“ krikštatėviu. Lektorius apžvelgs pasaulines tvaraus vystymosi tendencijas bei pristatys Jungtinių Amerikos Valstijų patirtį.

Jerry Yudelson yra profesionalus inžinierius, baigęs Harvardo universitetą ir Kalifornijos technologijos institutą (Caltech). Jis yra 14 knygų ir daugiau nei 100 straipsnių tvarumo tematika autorius. Jerry dalyvavo kaip pagrindinis pranešėjas beveik 100 konferencijų JAV ir 18 kitų šalių ir konsultavo vadybos ir rinkodaros klausimais daugiau nei 200 įmonių – nuo tarptautinių gigantų, patenkančių į FORTUNE 500 sąrašą, iki mažųjų gamintojų. Jis buvo ilgametis didžiausios pasaulyje – JAV žaliųjų pastatų tarybos – valdybos narys.
Jerry Yudelson skaitys pagrindinį pranešimą didžiausiame Baltijos šalyse tvaraus nekilnojamojo turto vystymo forume „Žalieji pastatai – Vilnius, 2017“, kuris vyks š. m. lapkričio 16 d., CROWNE PLAZA VILNIUS viešbutyje.
Beje, Jerry Yudelson močiutė 1905 m. į JAV atvyko iš Vilniaus, o senelis – iš Rygos. Taigi jis – pusiau pabaltijietis

Informacija apie paskaitą:
Data: 2017 lapkričio 15 d. Pradžia 10:20, trukmė – 1,5 val.
Vieta: Pylimo g. 26, (3.10 auditorija).
Paskaita vyks anglų kalba.