Architektūros fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija KVIEČIA Professional Lighting Design Convention 2018

KVIEČIA Professional Lighting Design Convention 2018

2018-04-05
KVIEČIA Professional Lighting Design Convention 2018

Vilniaus Gedimino technikos universitetas didžiuojasi būdamas partneriu ir galėdamas palaikyti "Professional Lighting Design Convention 2018" (PLDC). Ši konferencija organizuojama VIA-Verlag ir yra skirta pasaulinei apšvietimo projektavimo rinkai. PLDC – platforma, kurioje susitinka dizaineriai, apšvietimą projektuojantys architektai, mokslininkai, universitetų ir pramonės atstovai, klientai, ir gali aptarti, sužinoti bei padiskutuoti apie naujausius apšvietimo dizaino pokyčius, aptarti šios profesijos ateitį. Šiame renginyje keičiamasi  tik tai  aukštos kokybės žiniomis, tai taip pat puiki galimybė užmegzti tarptautinius profesinius tinklus.

Septintoji PLDC konferencija vyks 2018 m. spalio 25-27 dienomis Singapūre, o jos šiųmetinis šūkis “a smart move”!

Daugiau informacijos rasite: www.pld-c.com