Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Architektūros fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Kviečiame į fakulteto partnerio žurnalo „Project Baltia“ naujo numerio pristatymą
Architektūros fakultetas
Turite klausimų?
susisiekite jums patogiu būdu
Telefonas (8 5) 274 5212
El. paštas archdek@vgtu.lt

Kviečiame į fakulteto partnerio žurnalo „Project Baltia“ naujo numerio pristatymą

2018-03-05
Kviečiame į fakulteto partnerio žurnalo „Project Baltia“ naujo numerio pristatymą


Ateities šviesoje

 
Kovo 8 dieną dvi architektės – Jana Golubeva iš Sankt Peterburgo ir Gilma Teodora Gylytė iš Vilniaus dalinsis architektūros ateities ir savo miestų vystymosi vizijomis. Renginį Lietuvos architektų sąjungoje organizuoja žurnalas „Project Baltia“, remia apšvietimo kompanija SAROS.  

 
Vladimiras Frilovas, Jana Golubeva, Gilma Teodora Gylytė
 
Trisdešimtasis „Project Baltia“  žurnalo numeris skirtas ateities temai. Trokštamus ir realistinius dviejų miestų – Sankt Peterburgo ir Vilniaus – ateities scenarijus organizatoriai pakvietė dvi architektes – Janą Golubevą iš „MLA+“ Sankt Peterburgo biuro ir Gilmą Teodorą Gylytę iš “DO architects”, kurių darbai taip pat publikuojami naujausiame „Project Baltia“ numeryje. Jana ir Gilma pristatys įžvalgas, kaip Sankt Peterburge ir Vilniuje praeitis transformuojasi į ateitį, su kokiais urbanistiniais iššūkiais susiduria šie miestai ir pasidalins pokyčių pavyzdžiais iš „MLA+“ ir „DO Architects“ praktikos.
Renginį moderuos ir naujausią žurnalo numerį pristatys Vladimiras Frolovas, „Project Baltia“ vyriausiasis redaktorius. Liutauras Nekrošius, žurnalo redakcinės kolegijos narys, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Architektūros fakulteto dekanas, papasakos apie Lietuvos indėlį šiame numeryje.

Renginį kartu su Lietuvos architektų sąjunga organizuoja žurnalas „Project Baltia“, remia apšvietimo kompanija SAROS.
 
Renginys vyks:
Lietuvos architektų sąjungoje, Kalvarijų g. 1, Vilniuje, kovo 8 d. 19 val.
 
  • Puslapio administratoriai:
  • Eglė Navickienė
  • Liutauras Nekrošius
  • Audrius Novickas
  • Edita Riaubienė
  • Dalia Traškinaitė
  • Skirmantė Mozūriūnaitė
  • Justė Kareivaitė