Architektūros fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Papildomas paraiškų socialinei stipendijai gauti priėmimas

Papildomas paraiškų socialinei stipendijai gauti priėmimas

2018-04-03
Papildomas paraiškų socialinei stipendijai gauti priėmimas
Nuo 2018 m. balandžio 1 d. prasideda papildomas prašymų pildymas šių mokslo metų pavasario semestrą socialinei stipendijai gauti.

Studentas prašymą pildyti turi per Valstybinio studijų fondo informacinę sistemą „PARAMA“. Prašymų pildymo pabaiga - 2018 m. balandžio 10 diena. Socialinės stipendijos dydis - 123,50 eurų.
Socialinė stipendija skiriama studentams, gaunantiems socialinę pašalpą arba turintiems 45 proc. ar mažesnį darbingumo lygį arba tiems, kuriems dar nesukako 26 metai ir jų abu tėvai yra mirę arba studentui iki pilnametystės buvo nustatyta globa (rūpyba).

Informaciją galima rasti adresu www.vsf.lt arba tel. 85 2647153, el. paštu viktorija.vigeliene@vsf.lt.