Architektūros fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Paraiškų pildymas neįgaliesiems tikslinėms išmokoms 2017 m. rudens semestre gauti

2017-08-31
Informuojame, kad nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. iki spalio 16 d. prasideda prašymų teikimas per Stipendijų ir finansinės paramos studentams informacinę sistemą tikslinei išmokai 2017 m. rudens semestrą gauti.

Studentai, norėdami gauti tikslinę išmoką 2017 m. rudens semestrą, privalo per Fondo interneto tinklalapį [http://vsf.lrv.lt/lt] prisijungti prie IS „PARAMA" ir elektroniniu būduužpildyti nustatytos formos prašymą (Tiksline išmoka 2017 m. rudens semestras). Tik šiuo būdu užpildęs prašymą, studentas gali pretenduoti į tikslinę išmoką.

Primename, kad tikslinė išmoka studentams yra skiriama vienam studijų semestrui ir mokama kiekvieną mėnesį iki to semestro pabaigos, įskaitant to semestro sesiją ir atostogų laikotarpį, bet ne ilgiau kaip iki studijų pabaigos.

Studentas, kuris užpildo prašymą papildomo priėmimo metu, tikslinė išmoka skiriama tik likusiam semestro laikotarpiui.