Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Architektūros fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Pramonės gaminių dizaino studentų darbų paroda „Kelių infrastruktūros objektų dizaino sprendimai“
Architektūros fakultetas
Turite klausimų?
susisiekite jums patogiu būdu
Telefonas (8 5) 274 5212
El. paštas archdek@vgtu.lt

Pramonės gaminių dizaino studentų darbų paroda „Kelių infrastruktūros objektų dizaino sprendimai“

2017-07-19
Pramonės gaminių dizaino studentų darbų paroda „Kelių infrastruktūros objektų dizaino sprendimai“
Architektūros fakulteto Pramonės gaminių dizaino studentai, VGTU ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) partnerystės ir bendradarbiavimo kontekste, iki rugpjūčio vidurio pristato studentų idėjinių darbų paroda „Kelių infrastruktūros objektų dizaino sprendimai“ (parodos kuratorius doc. Jonas Jakaitis; organizatorius lekt. Donaldas Anziulis. Parodą atidarė LAKD Gen. direktorius E.Skrodenis ir VGTU Studijų prorektorius prof. R.Kliukas).
Pristatoma studentų paroda kurta remiantis inovatyviu, Vakaruose įsitvirtinusiu probleminio mokymo, orientuoto į partnerystę, metodu (angl. Problem-Based Service-Learning), kai mokymas grindžiamas realiai egzistuojančių problemų sprendimu. Šis metodas leidžia studentams pagilinti praktines žinias ir pasiūlyti realius problemų sprendimo variantus. Taigi būsimi specialistai kūrė inovatyvius, prie vietos ir gamtos sąlygų pritaikytus ir šiandienius socialinius lūkesčius atitinkančius objektus. Praktika, kai tiriami inžineriniai, technologiniai, kraštovaizdžio architektūros ir daiktinės aplinkos dizaino ar kitokie socialinės raidos veiksniai, dažnai tampa realiais studentų praktinio pažinimo ir problemų sprendimo bei kompleksinio projektavimo objektais.
Vieni įdomesnių – viešojo transporto stotelės, taip pat poilsio zonos stoginės, elektrinių automobilių įkrovimo stotelė su saulės kolektoriais ir kt.

Skaityti daugiau: ČIA
  • Puslapio administratoriai:
  • Eglė Navickienė
  • Liutauras Nekrošius
  • Audrius Novickas
  • Edita Riaubienė
  • Dalia Traškinaitė
  • Skirmantė Mozūriūnaitė
  • Justė Kareivaitė