Architektūros fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Stipendijos magistrantams – galimybė sumažinti studijų įmoką 100 proc.

Stipendijos magistrantams – galimybė sumažinti studijų įmoką 100 proc.

2017-04-06
Stipendijos magistrantams – galimybė sumažinti studijų įmoką 100 proc.
Magistro studijos – dar daugiau galimybių įtvirtinti ir pagilinti žinias, išvykti į tarptautinius mainus, dirbti moderniausiose laboratorijose, užmegzti vertingas pažintis bei toliau investuoti į savo karjerą ir ateitį. Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) siūlo išskirtinę galimybę gauti VGTU stipendiją magistro studijų kainai kompensuoti (vnf/st).

VGTU geriausiems kiekvienos magistrantūros studijų specializacijos studentams, įstojusiems į valstybės nefinansuojamą studijų vietą nuolatinėse studijose, kompensuos visą ar dalį studijų įmokos:

1. įmoka mažinama 100 proc. – pirmiems 2 geriausiems studentams;
2. įmoka mažinama iki 610 Eur už semestrą sekantiems 2 geriausiems studentams;
3. įmoka mažinama iki 760 Eur už semestrą sekantiems 3 geriausiems studentams.

Norint pretenduoti į studijų stipendiją studijų kainai kompensuoti būtina savo stojimo prašyme įtraukti pageidavimą su finansavimu „vnf/st“. Jau pirmojo etapo metu bus paskelbta, kokio dydžio stipendija kainai kompensuoti bus taikoma studentui visų studijų metu.

Daugiau informacijos apie stojimą į VGTU magistrantūros studijas galite rasti čia: http://www.vgtu.lt/stojantiesiems arba kreiptis el. p. magistrantura@vgtu.lt bei tel. (8 5) 237 0655