Architektūros fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija „Tireless“ – tai batai iš automobilių padangų, sukurti Pramonės gaminių dizaino studentų!

2017-07-20
„Tireless“ – tai batai iš automobilių padangų. Idėja gimė konkurso „Futurepreneurs“ metu. Į komandą susibūrė Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Pramoninio dizaino pirmo kurso magistro studentai: Vilius Benetis, Neringa Juknevičiūtė, baigę Pramonės gaminių dizaino studijos programą Agnė Laužadytė, Gretė Miltinytė ir Pramonės gaminių dizaino ketvirtakursis Aivaras Bončkus. Po du mėnesius trukusio produkto vystymo, patyrusių verslininkų konsultacijų ir tikslinių paskaitų paskutiniame etape komanda pristatė komisijai realų Eko Dizaino“  batų prototipą.
Daugiau info: ČIA

• Jolanta Jundienė