Architektūros fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija VGTU absolventų klubo nario vardu kviečiame prisidėti prie gerumo akcijos

VGTU absolventų klubo nario vardu kviečiame prisidėti prie gerumo akcijos

2017-06-09
VGTU absolventų klubo nario vardu kviečiame prisidėti prie gerumo akcijos
Kviečiu visus kolegas klubiečius prisidėti prie šios gražios ir prasmingos akcijos - padėti diabetu sergantiems vaikams, kad jų kasdienybė nebūtų tokia skausminga. Ievos Krivickaitės įsteigtas gerumo fondas „ne apie mane“ kviečia kartu rasti būdą, kaip prie šitos jautrios realybės pagerinimo galėtų prisidėti kiekvienas mūsų, o galbūt netgi jūsų įmonė, kolegos ar klientai.

AKCIJA skirta I-ojo tipo cukriniu diabetu sergančių vaikų sensorių finansavimui, kurių, deja, nefinanasuoja valstybė. Diabetu sergantis vaikas, kurių amžius svyruoja nuo kelių mėnesių iki 18 metų, kiekvieną savaitę cukraus kiekiui kraujyje pasimatuoti turi įsidurti apie 70 kartų (glikemijai pasimatuoti, t.y. tik sužinojimui, kokia situacija organizme, insulinas leidžiamas arba ne jau po to). Su sensorium dūrių sumažėja iki 14 kartų per savaitę, t.y. 5 kartus.

Vieno sensoriaus kaina savaitei - €55, tad vienas dūris = €4

Turėdami klausimų kreipkitės į Giedrių Garbinčių (giedrius.garbincius@vgtu.lt) arba galite ir tiesiai į mane:

Adomas Taraskevičius