Architektūros fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija VGTU rektoriaus sveikinimas Kovo 11-osios proga

VGTU rektoriaus sveikinimas Kovo 11-osios proga

2017-03-10
VGTU rektoriaus sveikinimas Kovo 11-osios proga
Mieli bendruomenės nariai ir bičiuliai,

Kovo 11-oji buvo ne tik lūžis Lietuvos istorijoje, bet ir visa sovietinės epochos griuvimo pradžia, o kartu ir įspūdinga žinia visam pasauliui – mažos šalies Laisvės troškimas išjudina net nuožmiausius okupacijos pamatus.

Sveikindamas Jus Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga, noriu padėkoti visiems, kurie savo nuolatinėmis pastangomis kuriate universitetą, mūsų valstybingumą. Mūsų tikslas visada bendras – visokeriopai laisva ir stipri valstybė. Esame vieni su kitais susiję nematomais saitais – gyvename nuostabioje šalyje, kurią privalome kurti kiekvieną dieną. Visi esame atsakingi išlaikyti Laisvę, apie kurią svajojo daugybė lietuvių kartų.

Stiprybės ir išminties mums visiems kuriant ir saugant Laisvę!

Nuoširdžiai
Rektorius Alfonsas Daniūnas

Kviečiame visus VGTU bendruomenės narius kartu paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą šiandien, kovo 10 d., 10 val. 03 auditorijoje (Saulėtekio al. 11) vyksiančioje šventėje.