Architektūros fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija VGTU vyksta studijų sutarčių pasirašymas

VGTU vyksta studijų sutarčių pasirašymas

2017-07-25
VGTU vyksta studijų sutarčių pasirašymas
Pristatome svarbiausius dalykus, kuriuos reikia žinoti pasirašant studijų sutartis Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU):

Dokumentų pasirašymas

Liepos 24 d., stojantiesiems išsiųsti elektroniniai laiškai, pranešantys apie kvietimą studijuoti ir kita svarbi informacija.
Studijų sutartys sudaromos liepos 25–27 d. Informuojame, kad iki studijų sutarties pasirašymo reikia sumokėti stojimo mokestį (40 Eur).

Galimi du studijų sutarčių pasirašymo būdai:

1. atvykstant į VGTU Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centrą, reikia turėti: atestatą ir jo priedą, asmens tapatybės kortelę/pasą, patvirtinimą apie sumokėtą stojimo mokestį (40 Eur)). Studijų sutartys pasirašomos ir dokumentai registruojami: VGTU Saulėtekio rūmai, I korpusas, II-III aukšto kab. Saulėtekio al. 11, Vilnius. Darbo laikas liepos 25, 26, 27 d. nuo 8:00 iki 17:00 val.

2. pasirašant elektroninę studijų sutartį (https://priemimas.vgtu.lt/ ) (naudojantis e-valdžios vartų prisijungimo ir tapatybės patvirtinimo galimybėmis liepos 25–27 d.). Pasirašius studijų sutartį el. būdu privalote rugsėjo 1–15 d. atnešti į fakulteto, į kurį įstojote, dekanatą: atestatą ir jo priedą, asmens tapatybės kortelę/pasą ir jo kopiją.

Vieta studentų bendrabutyje

Norėdami gauti vietą VGTU bendrabutyje, prašymą bei nustatytos formos pažymas turėsite registruoti VGTU informacinėje sistemoje Mano VGTU (toliau mano.vgtu.lt ). Prisijungimai prie šios sistemos Jums bus atsiųsti elektroniniu paštu rektoriaus įsakymo dėl studentų priėmimo įsigaliojimo dieną.  Apie paskirtą vietą bendrabutyje, būsite informuoti el. paštu rugpjūčio mėn. 17–22 d. bei VGTU informacinėje sistemoje mano.vgtu.lt. Daugiau informacijos

Antras priėmimo etapas

Nuo liepos 28 d. 12 val. iki liepos 30 d. 17 val. vyks antrasis pagrindinio priėmimo etapas, kurio metu LAMA BPO informacinėje sistemoje stojantieji galės atnaujinti savo prašymą keisdami pirmojo etapo prašyme nurodytų pageidavimų eiliškumą, tačiau negalės įrašyti naujų pasirinkimų.

Kvietimai studijuoti bus skelbiami rugpjūčio 1 d. 17 val. Sutartys bus pasirašomos rugpjūčio 2–3 d. iki 17 val.

Visus gavusius kvietimus studijuoti VGTU labai kviečiame atvykti sutarties pasirašyti į universitetą – tai puiki proga susipažinti su studentų atstovybe, sudalyvauti jų organizuojamose veiklose bei konkursuose, užsirašyti į pirmakursių stovyklą, susitikti savo būsimus kurso draugus, susipažinti su universiteto aplinka. Laukiame jūsų!