Architektūros fakultetas JAV prof. Algio Mickūno paskaitos

JAV prof. Algio Mickūno paskaitos

2017-10-02 17:30 val. — 2017-10-12 22:00 val.
SNR-III 222 Kūrybos technologijų laboratorija; LMA Mažoji salė

Spalio 2–12 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) vieši prof. Algis Mickūnas – Jungtinių Amerikos valstijų (JAV) Ohajo universiteto profesorius ir vienas žinomiausių lietuvių fenomenologų bei vienas iš fenomenologinės komunikacijos pirmtakų JAV.

Nuo 1969 m. A. Mickūnas dėsto Ohajo universitete, o nuo 1986 m. yra šio universiteto profesorius, vizituojantis profesorius Indijos, Japonijos, Jungtinių Arabų Emyratų, Gvatemalos, Lietuvos, Peru, Prancūzijos, Šveicarijos, Vokietijos ir kt. šalių universitetuose. Jo paskaitos ir bendravimo metodika pasižymi fenomenaliu kūrybingumu.
Profesoriaus tyrinėjimų ir interesų sritys – nuo fenomenologijos, komunikacijos, sociologijos, istorijos, politinės filosofijos, antropologijos iki Rytų ir Vakarų civilizacijų lyginamųjų tyrimų. Prof. A. Mickūnas vienas arba su bendraautoriais paskelbė daugiau nei 1000 mokslinių straipsnių įvairių pasaulio šalių filosofijos moksliniuose žurnaluose, skaitė pranešimus daugelyje tarptautinių konferencijų ir simpoziumų.

Kviečiame nepraleisti progos ir apsilankyti atvirose profesoriaus paskaitose.