Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė

APIE PADALINĮ

Visais rūpimais klausimais teirautis:
 
Reikalų tvarkytojos Nijolės Tursienės mb. tel. 8 616 23706
Direktoriaus Gedimino Navicko mb. tel. 8 687 99074
 
 
Kasmet tobulindami savo mokymo programą Architektūros fakulteto Jaunųjų architektų ir dizainerių mokykloje stengėmės sukurti sąlygas, kad mūsų mokiniai galėtų užpildyti savo pažinimo spragas, išlavinti kūrybinius, darbo įgūdžius. Greta to, ką siūlo kitos, stambesnės ir gerai žinomos meno mokyklos, ugdome mokinių savybes, be kurių neįmanoma sėkmingai įsitvirtinti šiuolaikiniame pasaulyje: mokome dirbti efektyviomis grupelėmis, paisyti laiko limito, efektyviai bendrauti kūrybinio proceso metu ir konkuruoti savo darbų išraiškingumu, idėjomis, išradingumu. Paskaitų metu suteikiame tik tokias teorines žinias, kurios praktiniuose užsiėmimuose panaudojamos, interpretuojamos, atveria mokiniams platesnes saviraiškos galimybes. Pristatome garsiausius dailininkus, skulptorius, architektus kaip žmones, kurių pėdomis galima sekti. Mokome ne kopijuojant, o perpratus visuotinai pripažintų kūrėjų darbo principus kitaip pažiūrėti į savo užduotis, kad savo kūrybinėmis mintimis lygiuotis į šių laikų didžiuosius novatorius.
Tam, kad įsisavinti aprašytus kūrybos principus, tinkamai išlavinti gebėjimus, įkurta mūsų ketverių metų trukmės (2+2 metai) mokymo programa.
 

2016 M. RUDENS SEMESTRAS. RIMANTO MILKINTO SKULPTŪROS KLASĖ. RENKAMA 10 ŽMONIŲ GRUPĖ.

 
Pasikeitus Jaunųjų architektų ir dizainerių mokyklos mokymų struktūrai, kviečiame savarankiškai pasirinkti skulptūros užsiėmimus ketvirtadieniais. Skulptorius, JADM ir Vienožinskio dailės mokyklos mokytojas Rimantas Milkintas renka dešimties žmonių grupę, su kuria visą semestrą užsiims intensyviu kūrybiniu darbu. Kurso pabaigoje kiekvienas dalyvis turės užbaigtą skulptūrą iš įvairiausių medžiagų: medžio, molio, akmens ar metalo.
 
Visais rūpimais klausimais teirautis:
 
Reikalų tvarkytojos Nijolės tursienės mb. tel. 8 616 23706
Direktoriaus Gedimino Navicko mb. tel. 8 687 99074
Dėstytojas Rimantas Milkintas mb. tel. 8 674 40522 (su mokymo programa, darbais susijusiais klausimais)
Visais rūpimais klausimais teirautis:
 
Reikalų tvarkytojos Nijolės Tursienės mb. tel. 8 616 23706
Direktoriaus Gedimino Navicko mb. tel. 8 687 99074
  • Puslapio administratoriai:
  • Gediminas Navickas
  • Eglė Navickienė
  • Liutauras Nekrošius
  • Audrius Novickas
  • Edita Riaubienė
  • Dalia Traškinaitė
  • Skirmantė Mozūriūnaitė
  • Justė Kareivaitė